Stel je vraag aan één van de kunstenaars van de NEstudio’s

Marianne Grootenboer mariannegrootenboer@versatel.nl
Martin Keus nonsyntheticbuddha@hotmail.nl
Rick Keus info@rickkeus.nl
tamyra meesters info@tamyrameesters.nl
Don Satijn don@donsatijn.nl
Marjoke Schulten marjokeschulten1@gmail.com
Marijke Appelman marijkeappelman@gmail.com
Koosje Koene klik@koosjekoene.nl
Simona Petescu info@simonapetescu.nl
Jasper Almekinders info@jasperalmekinders.nl
Kamali van Bochove kamalivanbochove@gmail.com

 

NEstudio’s
Prins Hendrikstraat 5
3071 LG  Rotterdam

 

De NEstudio’s zijn goed bereikbaar met bus 47 (halte Meeuwenstraat).  Er is voldoende parkeergelegenheid, maar helaas is het wel betaald parkeren.